Seria EVO
Co potrafią i czym się różnią?

02/04/2019

Niezależnie od tego, z którego zdecydujesz się korzystać, wszystkie mają innowacyjną konstrukcję, dzięki której mogą łatwo dostosować się do rozwoju Twojego dziecka.

Wszystkie modele są wyposażone w regulowaną kierownicę, wzmocnioną konstrukcję która wytrzyma do 50 kg w trybie hulajnogi oraz wysokiej jakości kółka z PU. Możesz ulepszyć dowolny model do naszej serii EVO LIGHTS poprzez łatwy montaż kółek z podświetleniem LED, które migają w kolorze czerwonym, zielonym i niebieskim.
Jakie są główne różnice między EVO 4in1, EVO 4in1 PLUS i EVO COMFORT?

EVO COMFORT jest wyposażony we własny wspornik siodełka, więc jest to jedyny model EVO, który pozwala nie tylko na podniesienie fotela, ale również ruch do tyłu, dzięki czemu Twoje dziecko ma jeszcze więcej miejsca na nóżki!

EVO COMFORT jest wyposażony w regulację kierownicy na 4 wysokościach, podczas gdy EVO 4in1 i EVO 4in1 PLUS są hulajnogami z regulacją wysokości na jedynie 3 poziomach.

EVO COMFORT ma największe siedzisko o szerokości 14 cm *, a zakrzywione siedzisko EVO 4in1 i EVO 4in1 PLUS ma szerokość 9 cm *.

EVO COMFORT i EVO 4in1 PLUS są wyposażone w wyjmowany podnóżek w trybie wózka do umieszczenia stóp dziecka.

EVO 4in1 PLUS i EVO 4in1 posiadają konstrukcję, która zmienia się z wózka w rowerek do chodzenia oraz hulajnogę za pomocą jednego kliknięcia bez użycia śrub!