Innowacyjne hulajnogi, trójkołowce, rowerki biegowe i hulajnogi elektryczne na każdy wiek

Innowacyjne hulajnogi, trójkołowce, rowerki biegowe i hulajnogi elektryczne na każdy wiek

Wielokrotnie nagradzany design

Wielokrotnie nagradzany design

Wszystkie produkty objęte 2-letnią gwarancją

Wszystkie produkty objęte 2-letnią gwarancją

EVO COMFORT PLAY - Zabawka Roku 2018 według zabawkowicz.pl

2018-11-15
EVO COMFORT PLAY - Zabawka Roku 2018 według zabawkowicz.pl

"Zabawka Roku" to najbardziej prestiżowy konkurs w Polsce, w którym dwa razy w roku wybierane są najbardziej wartościowe zabawki sezonu. Ocena zabawek poprzedzona jest licznymi testami pod względem ich wartości edukacyjnych, jakości wykonania, funkcjonalności i bezpieczeństwa.

O prestiżu konkursu świadczy skład jury. Tytuły Zabawki Roku i Nagrody Rodziców przyznają największe autorytety branży dziecięcej. Wśród jurorów są: fizjoterapeuci, psycholodzy, terapeuci sensoryczni, dziennikarze branżowi, a także znani rodzice: Otylia Jędrzejczak, Anna Korcz, Odeta Moro, Tomasz Karolak, Rafał Mroczek, Anna Dereszowska, Dorota Gardias, Karolina Malinowska, Marcin Mroczek, Łukasz Nowicki, Jakub Wesołowski, Maja Popielarska, Anna Dec, Małgorzata Kosik, Karina Kunkiewicz, Jimi Ogden, Agnieszka Mrozińska, Michał Olszański, Wojciech Błach i wielu innych znamienitych gości.

 

Odznaczenie "Zabawka Roku" to znak jakości, który pomaga rodzicom świadomie wybrać mądre i bezpieczne zabawki, stymulujące rozwój ich dzieci. To także wywołanie społecznej dyskusji o znaczeniu zabawy w życiu dziecka. Współczesne zabawki powinny zajmować dziecko na dłużej niż chwilę, rozwijać, być bezpieczne, spełniając równocześnie najwyższe standardy jakości i cechując się wyjątkową estetyką wykonania. Wybór najlepszych propozycji pomaga rodzicom w podjęciu świadomej decyzji zakupowej.

Podczas X edycji konkursu zaprezentowano w sumie ponad sto innowacyjnych produktów polskich i zagranicznych. Spośród tak licznych propozycji wybrano jedenaście przedmiotów, wśród których jako jedyny z kategorii pojazdów znalazł się wielofunkcyjny pojazd Globber EVO Comfort Play!

Głównymi kryteriami oceny były:
  • bezpieczeństwo i jakość wykonania – rodzaj materiałów wykorzystanych do produkcji, solidność całej konstrukcji, odporność zabawki na uszkodzenia, brak niebezpiecznych substancji oraz elementów
  • funkcjonalność - dopasowanie poszczególnych części i dostosowanie całości do małego użytkownika, kompatybilność z innymi produktami, wielofunkcyjność
  • pomysł na zabawkę - innowacyjność, oryginalny pomysł, ekologiczne podejście
  • wpływ na rozwój dziecka - stymulowanie rozwoju dziecka, zachęcanie do kreatywnego myślenia, wpływ na jego rozwój emocjonalny, społeczny, intelektualny
  • design - kolorystyka przyjazna dziecku, atrakcyjne wzornictwo
  • opis zabawki - rzeczywiste dostosowanie do wieku sugerowanego przez producenta lub dystrybutora

Nasz wielofunkcyjny pojazd EVO COMFORT PLAY  spełnił wszystkie kryteria i tym samym zdobył tytuł 'Zabawka Roku"!

 

Poznaj EVO COMFORT PLAY

EVO COMFORT PLAY - nauka koordynacji od najmłodszego wieku 

 

Jeden produkt - 5 funkcji:

1) jeździk z regulowanym prowadnikiem i podpórkami na stopy

2) jeździk z regulowanym prowadnikiem bez podpórek na stopy

3) jeździk / rowerek biegowy

4) hulajnoga z blokadą skrętu (dla początkującego), regulacja wysokości kierownicy

5) hulajnoga klasyczna - odblokowany skręt kółek - skręcanie balansowe, regulacja wysokości kierownicy

 

EVO Comfort Play to pojazd, który towarzyszy dziecku w pierwszych doświadczeniach z ruchem. Jego udział ma duży wpływ ma rozwój psychoruchowy poprzez inicjowanie równowagi podczas zabawy. Pojazd przybiera 5 postaci i ma 3 funkcje główne.

 

Pierwsze zastosowanie pojazdu polega na prowadzeniu dziecka przez rodzica. Dziecko siedzi wygodnie w siodełku i opiera stopy na podnóżku. Rączka do prowadzenia jest regulowana, co pozwala na odpowiednie dopasowanie pojazdu do wzrostu osoby prowadzącej. Z czasem można zdemontować podnóżek, aby przyzwyczajać dziecko do odruchu odpychania.

Gdy dziecko utrzymuje równowagę podczas siedzenia i dosięga całymi stopami do podłoża odczepiamy prowadnik i pojazd staje się rowerkiem biegowym (Pushbike). Dwa koła z przodu oraz nisko osadzone siedzisko zapewniają stabilność, maluch może więc jeździć samodzielnie i bezpiecznie.

W miarę, gdy dziecko rośnie i zwiększają się jego zdolności motoryczne możemy zmienić pojazd w hulajnogę. Odczepiamy siodełko, a w jego miejsce umieszczamy prowadnik, który staje się teraz kierownicą hulajnogi. Kierownica ma regulowaną długość, tak więc pojazd będzie rósł razem z dzieckiem.

Pojazd posiada specjalny, opatentowany system blokowania skrętu, który pozwala na łatwą naukę manewrowania. Jest to przycisk umieszczony w przedniej części (między kołami), który po wciśnięciu sprawia, że pojazd porusza się w linii prostej. Z systemu można korzystać w każdej z możliwych opcji pojazdu.

Wielofunkcyjny pojazd Globber EVO jest w naszej ofercie od wielu lat. Od samego początku wzbudzał bardzo duże zainteresowanie i szybko stał się jednym z naszych hitów sprzedażowych. Dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych i opcjach (np. świecące kółeczka). W ofercie posiadamy również dopasowane kolorystycznie akcesoria takie jak: kask, plecaczek ze specjalnym zaczepem na kierownicę, światełko oraz klakson.

Wszystkie produkty marki Globber są wyraziste i oryginalne w swoim wyglądzie. Mocno odróżniają się od innych dostępnych na rynku. Marka nieustannie pracuje nad tym, aby dostarczyć to, czego naprawdę potrzebują konsumenci.

Produkcja jest oparta o najlepsze dostępne na rynku materiały, aby zapewniać bezpieczeństwo, wygodę i trwałość hulajnóg. Wszystkie modele przechodzą kompleksowy proces produkcji i testowania, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Produkty marki Globber wraz z uznaniem otrzymują wiele nagród. Między innymi w 2016 r. EVO 5w1 wygrało 3 prestiżowe nagrody, w 2017 r. ELITE LIGHTS została ogłoszona najlepszą hulajnogą dostępną na rynku włoskim. EVO 4w1 PLUS wygrało w kategoriach najlepsza nowa zabawka kołowa oraz najlepsza outdoorowa zabawka uwielbiana przez rodziców na Targach Zabawek w Londynie.

Więcej o wydarzeniu

oraz nagrodzonych produktach

przeczytasz na stronie konkursu:

www.zabawkaroku.pl

Polecane

pixel