Innowacyjne hulajnogi, trójkołowce, rowerki biegowe i hulajnogi elektryczne na każdy wiek

Innowacyjne hulajnogi, trójkołowce, rowerki biegowe i hulajnogi elektryczne na każdy wiek

Wielokrotnie nagradzany design

Wielokrotnie nagradzany design

Wszystkie produkty objęte 2-letnią gwarancją

Wszystkie produkty objęte 2-letnią gwarancją

Warunki współpracy B2B

 

W celu podjęcia współpracy należy szczegółowo wypełnić formularz rejestracji. Dostęp do zakupów zostaje aktywowany po weryfikacji zgłoszenia.

Każdy klient, który rozpocznie współpracę z hurtownią sportową SMJ sport otrzyma:

  • 25 % rabatu

Rabat w wysokości 25 % zostanie utrzymany na stałe. Przyznanie wyższego rabatu uzależnione jest od wypracowanego obrotu, formy sprzedaży (internet, sklep stacjonarny). Na pre-ordery przewidujemy dodatkowe rabaty.

Wyższy rabat niż startowy ustalany jest indywidualnie.

  • Termin płatności:

Na początku współpracy możliwe są wyłącznie następujące formy płatności: pobranie/gotówka lub przedpłata.

Przy dłuższej współpracy możliwe jest odroczenie terminu płatności o: 3, 7, 14 lub 21 dni. Warunkiem uzyskania odroczonego terminu płatności jest zrobienie co najmniej 10 zamówień i obrotu na co najmniej 10000 zł netto. Odroczony termin płatności ustalany jest indywidualnie, na prośbę klienta, po spełnieniu powyższych warunków.

Jeżeli klient ma możliwość zakupów z odroczonym terminem płatności i termin płatności minął, a płatność nie została uregulowana, możliwość robienia zakupów zostaje zablokowana do momentu uregulowania płatności. W przypadku przekazania nieuregulowanych płatności do windykacji forma płatności zostaje zmieniona na pobranie/przedpłata na stałe.

  • Sugerowane ceny detaliczne: W panelu e-hurtowni przy każdym produkcie znajdują się sugerowane ceny detaliczne.
  • Koszt wysyłki: Przy pojedynczym zamówieniu na kwotę, co najmniej 800 zł netto nie doliczamy kosztu przesyłki (za wyjątkiem dużych gabarytowo produktów, przy których w opisie produktu widnieje informacja o koszcie przesyłki).
  • Blokowanie konta: Jeżeli przez ostatnie 12 miesięcy z danego konta klienta nie zostało zrobione ani jedno zamówienie konto zostanie zablokowane. Aby mieć możliwość robienia zakupów hurtowych przez panel B2B SMJ sport należy ponownie zarejestrować się jako klient hurtowni.
  • Zmiana warunków handlowych: Warunki handlowe mogą ulec zmianie. O zmianie warunków handlowych Klienci hurtowni zostaną poinformowani poprzez przesłanie na adres poczty elektronicznej, wskazany w formularzu rejestracyjnym, nowych warunków handlowych na 14 dni przed ich wprowadzeniem.
pixel