Innowacyjne hulajnogi, trójkołowce, rowerki biegowe i hulajnogi elektryczne na każdy wiek

Innowacyjne hulajnogi, trójkołowce, rowerki biegowe i hulajnogi elektryczne na każdy wiek

Wielokrotnie nagradzany design

Wielokrotnie nagradzany design

Wszystkie produkty objęte 2-letnią gwarancją

Wszystkie produkty objęte 2-letnią gwarancją

Akcesoria do hulajnogi dla dzieci

( ilość produktów: 24 )

Hulajnogi dla dzieci to nie tylko świetna zabawa, ale także doskonały sposób na aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Aby jednak przejażdżki były jeszcze bardziej atrakcyjne i bezpieczne, warto zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria. W ofercie sklepu Globber Polska znajdziemy szeroki wybór dodatków, które z pewnością przypadną do gustu każdemu małemu miłośnikowi dwóch kółek.

Bezpieczeństwo i funkcjonalność w jednym

Kluczowym elementem każdej hulajnogi jest bezpieczeństwo. Dlatego w ofercie sklepu Globber znajdziemy różnego rodzaju lampki LED, które nie tylko dodają stylu, ale przede wszystkim zwiększają widoczność po zmroku. Klaksony z lampką to kolejny gadżet, który pozwoli na bezpieczne poruszanie się po chodnikach i ścieżkach rowerowych. Dzięki nim każdy mały kierowca będzie mógł sygnalizować swoją obecność i unikać niebezpiecznych sytuacji.

Dodatki, które zachwycą każdego

Oprócz elementów zwiększających bezpieczeństwo, w ofercie sklepu Globber znajdziemy także akcesoria, które sprawią, że hulajnoga stanie się ulubionym środkiem transportu każdego dziecka. Kolorowe dzwonki, maskotki na kierownicę czy plecaki, które można zawiesić na kierownicy, to tylko niektóre z propozycji, które z pewnością przypadną do gustu młodszym i starszym dzieciom.Akcesoria do hulajnóg dla dzieci dostępne w sklepie Globber to gwarancja jakości i funkcjonalności. Dzięki nim każda przejażdżka stanie się nie tylko bezpieczna, ale także pełna stylu i radości. Niezależnie od tego, czy szukasz dodatków zwiększających bezpieczeństwo, czy chcesz po prostu upiększyć hulajnogę swojego dziecka, z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

pixel