Innowacyjne hulajnogi, trójkołowce, rowerki biegowe i hulajnogi elektryczne na każdy wiek

Innowacyjne hulajnogi, trójkołowce, rowerki biegowe i hulajnogi elektryczne na każdy wiek

Wielokrotnie nagradzany design

Wielokrotnie nagradzany design

Wszystkie produkty objęte 2-letnią gwarancją

Wszystkie produkty objęte 2-letnią gwarancją

Wielofunkcyjne hulajnogi z siedziskiem i prowadnikiem - seria GO•UP

( ilość produktów: 12 )

Hulajnogi z siedziskiem i prowadnikiem dla maluchów to idealne rozwiązanie dla najmłodszych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z jazdą. Dzięki nim, dzieci mogą cieszyć się ruchem na świeżym powietrzu, jednocześnie ucząc się podstawowych umiejętności związanych z równowagą i koordynacją.

Hulajnogi dla najmłodszych – dlaczego warto?

Hulajnogi dla maluchów, dostępne w ofercie Globber, są nie tylko funkcjonalne, ale również bezpieczne. Wyposażone w siedzisko i prowadnik, umożliwiają dzieciom naukę jazdy w trzech trybach: jako jeździk z prowadnikiem, jeździk biegowy oraz tradycyjna hulajnoga. Regulowana wysokość kierownicy pozwala dostosować hulajnogę do wzrostu dziecka, a świecące kółka dodają atrakcyjności podczas jazdy. Co więcej, wielofunkcyjność tych hulajnóg sprawia, że służą one przez wiele lat, dostosowując się do potrzeb rosnącego malucha.

Innowacje i ekologia w jednym

Niektóre modele hulajnóg dla dzieci, takie jak GO•UP FOLDABLE PLUS ECOLOGIC, są wykonane w 100% z plastiku GRS*, co świadczy o dbałości marki Globber o środowisko naturalne. Dzięki temu rodzice mogą być pewni, że wybierając produkty tej marki, dokonują świadomego wyboru, dbając jednocześnie o przyszłość swojego dziecka i planety. Ponadto, innowacyjne rozwiązania, takie jak składana konstrukcja, czynią te hulajnogi bardzo praktycznymi.

Hulajnogi z siedziskiem i prowadnikiem dla maluchów to doskonały wybór dla rodziców, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom bezpieczną i edukacyjną zabawkę na świeżym powietrzu. Dzięki nim, maluchy mogą rozwijać swoje umiejętności motoryczne, jednocześnie bawiąc się i czerpiąc radość z jazdy. Oferta marki Globber gwarantuje wysoką jakość, innowacyjność oraz dbałość o środowisko, co czyni ją wyborem godnym zaufania dla każdego rodzica.

* we wszystkich możliwych do zastosowania elementach

pixel